Medycyna Estetyczna - leczenie i usuwanie zmian skórnych
Angio
medicus

Odmładzanie twarzy i ciała

Fractora

Usuwanie efektów starzenia - Fractora

Fractora

Fractora jest to zabieg frakcyjny wykonywany w celu odmłodzenia skóry. Redukuje zmarszczki, spowolnia efekty starzenia i przywraca skórze jej młodzieńczy wygląd. Fractora pozwala wyglądać i czuć się młodziej. Fractorę można stosować na wszystkich obszarach na twarzy i ciele. Tam gdzie występują zmarszczki, przebarwienia, trądzik lub blizny. Najczęściej zabieg wykonuje się na: dolnej i górnej powiece, tzw. liniach uśmiechu, czole, policzkach, ustach i szyi.

Dowiedz się więcej
Lumecca

Usuwanie przebarwień skóry - Lumecca

Lumecca

LUMECCA to hybrydowy IPL o unikalnych własnościach impulsu szczególnie istotnych w leczeniu zmian naczyniowych i pigmentowych. Po jednym zabiegu pacjenci zauważają znaczne rozjaśnienie skóry. Już po 1-3 sesjach widoczna jest poprawa w leczeniu: przebarwień posłonecznych i fotostarzeniowych, piegów, zmian naczyniowych (port wine, telangiektazje, trądzik różowaty).

Dowiedz się więcej
Vasculaze

Usuwanie defektów naczyniowych, pajączków - Vasculaze

Vasculaze

Vasculaze leczy szerokie spektrum problemów naczyniowych na twarzy i nogach. Vasculaze jest laserem przeznaczonym do leczenia naczyń krwionośnych. Ma specjalnie zaprojektowaną głowicę, która wysyła impulsy światła powodujące zanikanie naczyń.

Dowiedz się więcej
Liposukcja

Modelowanie sylwetki - Liposukcja laserowa

Liposukcja

Naszą podstawową specjalnością w zakresie medycyny estetycznej są zabiegi, których celem jest modelowanie sylwetki. Wykorzystujemy do tego najnowocześniejszą, przedstawioną tu krótko technikę laserową LipoLife 3G. Dysponujemy zestawem do liposukcji laserowej z jednoczesnym systemem znieczulającym, ssakiem i światłowodem radialnym emitującym wiązkę lasera o długości 1470 nm. Ta długość fali światła lasera pozwala na zachowanie wysokiej jakości komórek tłuszczowych, wykorzystywanych w autotransplantacji kosmetycznej – modelowaniu.

Dowiedz się więcej

Korzystając z tej strony akceptujesz, że w Twoim urządzeniu zostaną zainstalowane pliki cookies, które umożliwiają nam świadczenie usług. Brak zgody na pliki cookies oznacza, że pewne funkcjonalności strony mogą być niedostępne. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.