Medycyna estetyczna – Nici rewitalizujące

  • Co to?

Zabiegi z wykorzystaniem nici rewitalizujących mają podwójny efekt działania. Z jednej strony fizycznie podciągają, wypełniają oraz sprawiają wrażenie napięcia i liftingu. Drugi rodzaj działania polega na stymulacji komórek do syntezy nowego kolagenu. Dzięki temu efekty są długotrwałe i utrzymują się przez kilka miesięcy.

Nici wykonane są z polidioksanonu, który stopniowo wchłania się. Dlatego przeprowadzony zabieg oddziałuje na skórę przez dłuższy okres. Po jego wykonaniu efekt widoczny jest jako regeneracyjny, rewitalizacyjny oraz liftingujący.

  • Rodzaje zabiegów:

Efekt zabiegu zależny jest najbardziej od ilości użytych nici oraz od jego miejsca. W naszej poradni oferujemy kilka ich rodzajów, a każdy skutkuje innym efektem.

Okolica oczu

Uniesienie kącików oczu dają efekt zdrowszej i młodszej twarzy. Dzięki temu skóra dodatkowo zostaje odżywiona i zrewitalizowana.

Podbródek

Powoduje efekt liftingu okolicy pod ustami, napięcia skóry dzięki czemu wygładzone zostają bruzdy.

Szyja

Zabieg powoduje naciągnięcie okolicy czyi i skóry, która zyskuje elastyczność oraz napięcie.

Dekolt

Dzięki rewitalizacji skóry na dekolcie oraz odnowie i regeneracji skóry uzyskujemy efekt młodszego i zdrowszego wyglądu wybranej okolicy.

Policzki

Jeden z popularniejszych zabiegów z użyciem nici rewitalizujących. Nici utrzymują napięcie okolicy policzków oraz zwiększają jej elastyczność.

 

  • Efekty działania:

Nici rewitalizacyjne są zabiegiem, który ze względu na swoje podwójne działanie daje z jednej strony natychmiastowy efekt, który również utrzymuje się przez dłuższy czas. Dlatego różnicę będziemy obserwować za raz po wyjściu z gabinetu, a obecność nici PDO w naszej skórze będzie prowadziło swoje odżywcze i regeneracyjne właściwości nawet do kilku miesięcy.

Galeria

Video