Medycyna estetyczna – Mezoterapia

  • Co to?

Zabieg mezoterapii polega na wielokrotnym nakłuciu powierzchownej warstwy skóry drobnymi igłami, które wprowadzają w nią odpowiednie ilości specjalnego preparatu. Preparaty te składają się z kwasu hialuronowego, który odpowiada za odbudowę i odnowienie skóry oraz dodatkowych składników takich jak witaminy i mikroelementy, które odżywiają skórę i pozwalają na dłuższe utrzymanie efektu odnowy.

Sam zabieg jest bardzo mało bolesny. Efekty widać natychmiastowo, co widzimy w postaci rozświetlenia, odżywienia i zlikwidowania najbardziej widocznych objawów przemęczenia skóry.

  • Rodzaje zabiegów

Zabieg mezoterapii przeznaczony jest nie tylko dla twarzy, ale i każdego miejsca na ciele, na którym widoczne są objawy starzenia się skóry i który chcemy odżywić.

Mezoterapia twarzy

Zabieg rewitalizujący skórę twarzy, najbardziej widoczna w miejscach największego zmęczenia oraz starzenia się skóry.

Mezoterapia dekoltu i szyi

Odnowienie skóry w miejscach na dekolcie i szyi, które wymagają odnowy.

Mezoterapia skóry głowy

Seria nakłuć skóry głowy, mająca na celu pobudzenie wzrostu włosów oraz zahamowaniu ich wypadaniu. Dodatkowo skóra na całej powierzchni głowy zostaje odpowiednio odżywiona i zrewitalizowana.

Mezoterapia na wypadanie włosów

Zabieg mający na celu celowaną stymulację miejsc szczególnego nasilenia wypadania włosów, dzięki czemu możemy zaobserwować zahamowaniu tego procesu oraz pobudzenie włosów do wzrostu w miejscach, które tego potrzebują.

Mezoterapia cellulitu

Dzięki poprawie mikrokrążenia oraz odżywienia miejsc, w których występuje cellulit, można zaobserwować zmniejszenie wielkości oraz jego nasilenia.

 

  • Efekty działania:

Mezoterapia igłowa pozwala na odżywienie, poprawę mikrokrążenia, stymulację oraz odnowę miejsc poddanych zabiegowi. Efekt działania widoczny jest od razu, a utrzymuje się w zależności od rodzaju zabiegu oraz miejsca do kilku miesięcy.

Galeria

Video