Zabiegi naczyniowe - Angiomedicus - usuwanie żylaków
Angio
medicus

Zabiegi usuwania żylaków

Leczenie żylaków parą wodną (metoda SVS – Steam Vein Sclerosis)

Usuwanie żylaków za pomocą pary wodnej polega na wprowadzeniu małych jej objętości bezpośrednio do wnętrza żylaków kończyn dolnych, co powoduje obkurczenie i stopniowy trwały ich zanik. Jest to metoda bezpieczna, bez ryzyka powstawania przebarwień i blizn, można ją stosować nawet w lecie, przy znieczuleniu lokalnym, co oznacza, że pacjent zaraz po zabiegu może powrócić do swoich codziennych aktywności.

Dowiedz się więcej
Laserowe usuwanie żylaków

Laserowe usuwanie żylaków (ELVeS)

Laserowe usuwanie żylaków

Jak działa ELVeS™. Po miejscowym znieczuleniu, do żyły wprowadzana jest cienka igła, przez którą wsuwany jest światłowód 220 cm. Przy większych odgałęzieniach żylakowatych zalecane jest podanie znieczulenia lokalnego. Moc lasera dobierana jest w zależności od średnicy żyły. Następnie igła jest wycofywana i procedura jest powtarzana wzdłuż całego naczynia.

Dowiedz się więcej
Laserowe zabiegi proktologiczne

Laserowe zabiegi proktologiczne

Laserowe zabiegi proktologiczne

W naszej przychodni, za pomocą lasera naczyniowego leczymy hemoroidy. Metodą bezdotykową, wykonuje się fotokoagulację u podstawy zmiany naczyniowej, co powoduje martwicę guzka. Gdy choroba jest bardziej zaawansowana (III i IV stopień), posługując się laserem, można odparować zewnętrzne części hemoroidów pozostające poza odbytem (waporyzacja).

Dowiedz się więcej

Korzystając z tej strony akceptujesz, że w Twoim urządzeniu zostaną zainstalowane pliki cookies, które umożliwiają nam świadczenie usług. Brak zgody na pliki cookies oznacza, że pewne funkcjonalności strony mogą być niedostępne. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.